MUDr. Miroslava Sajková Knapová

Súkromná zubná ambulancia v príjemnom prostredí Eden Parku v bratislavskom Ružinove.

Copyright © 2013 Dentalissimo. All Rights Reserved | Built by Jan Sajko

Prešovská 40/ C

Bratislava  821 02


Telefón: +421 948 125 300
             +421 948 313 105

Email: info@dentalissimo.sk

Kontaktné informácie

info@dentalissimo.sk
Home

Naše služby

V našej ambulancii Vám poskytujeme služby najvyššej kvality s využitím moderných technológií a materiálov. Naším cieľom je ponúkať bezbolestnú odbornú pomoc na vysokej estetickej úrovni.  

Vstupné komplexné vyšetrenie


Preventívna prehliadka


Dentálna hygiena


Výplne - plomby


Endodoncia


Bielenie zubov


Ošetrenie detí


Implantáty


Protetika


Blog

Bielenie zubov

V prvom sedení sa venujeme podrobnému vyšetreniu ústnej dutiny, pričom hodnotíme stav tvrdých zubných tkanív, usporiadanie zubov, stav ďasien, závesného aparátu, sliznice, slizničné riasy a úpony, jazyk.  Vyšetrenie dopĺňame potrebnými digitálnymi rtg snímkami, ktorými kontrolujeme nielen kazy v medzizubných priestoroch a priestoroch pod starými výplňami, ale kontrolujeme aj kvalitu našej práce aj po rokoch.

Bielenie napomáha vytvárať úsmev Vašich prianí. Po mechanickom čistení v ambulancii sa proces uzavrie viacdňovým bezpečným chemickým bielením. Na pripravené a ošetrené zuby sa zhotovia nosiče bielaiceho gélu, ktorý nosí pacient niekoľko hodín denne.

Bielenie sa uskutočňuje prostredníctvom rôznych koncentrácií karbamid peroxidu. Pcientovi sa urobia odtlačky horných aj dolných zubov, z ktorých sa v laboratóriu vyrobia silikónové nosiče. Do týchto nosičov si pacient podľa rád a odporúčaní lekára aplikuje bieliaci gél. Najčastejšie si pacienti aplikujú daný gél na noc.Jedna bieliaca procedúra trvá zvyčajne 7 až 10 nocí.Výsledky sú zjavné už po niekoľkých dňoch a ostávajú nemenné niekoľko mesiacov až rokov. Výhodou je možnosť opakovať bielenie po nejakom čase (odporúča sa po pol roku) bez nutnosti zhotovenia nových dláh. Stačí si dokúpiť gél. Nevýhodou je mierna citlivosť zubov, ktorá vymizne do dvoch týždňov od skončenia procedúry.Bielenie zubov


Vstupné vyšetrenie

Vstupné komplexné vyšetrenie


Preventívna prehliadka

Preventívna
prehliadka


Dentálna hygiena

Dentálna hygiena


Výplne - plomby

Výplne - plomby


Endodoncia

Endodoncia


Ošetrenie detí

Ošetrenie detí


Implantáty

Implantáty


Protetika

Protetika


Kontaktujte nás

PONDELOK

14:00 -20:00

UTOROK

08:00 - 14:00

STREDA

08:00 - 14:00

ŠTVRTOK

14:00 - 20:00

PIATOK

08:00 - 14:00