MUDr. Miroslava Sajková Knapová

Súkromná zubná ambulancia v príjemnom prostredí Eden Parku v bratislavskom Ružinove.

Copyright © 2013 Dentalissimo. All Rights Reserved | Built by Jan Sajko

Prešovská 40/ C

Bratislava  821 02


Telefón: +421 948 125 300
             +421 948 313 105

Email: info@dentalissimo.sk

Kontaktné informácie

info@dentalissimo.sk
Home

MUDr. Miroslava Sajková Knapová

MUDr. Miroslava Sajková Knapová pochádza z Prešova. Zhodou náhod jej  súkromná zubná ambulancia Dentalissimo sa nachádza na Prešovskej ulici, čo by mohlo signalizovať silné a úspešné spojenie. Veríme, že nielen pre to sa budú doktorka a jej pacienti cítiť v nových priestoroch na správnej adrese ako doma.


MUDr. Sajková Knapová vyštudovala stomatológiu na Lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Po ukončení štúdia pôsobila ako zubná lekárka v niekoľkých ambulanciách v Bratislave, kde získavala prax a cenné skúsenosti aj od viacerých skúsených stomatológov. Po 5 rokoch práce v odbore sa rozhodla pre vytvorenie vlastnej ambulancie s cieľom poskytovania odbornej pomoci vysokej úrovne pri súčasnom výrazne klesajúcom počte stomatológov na Slovensku.Kvalitná estetická stomatológia

MUDr. Miroslava Sajková Knapová

Stomatologička

V našej ambulancii Vám poskytujeme služby najvyššej kvality s využitím moderných technológií a materiálov. Naším cieľom je ponúkať bezbolestnú odbornú pomoc na vysokej estetickej úrovni.  


Okrem prípravy moderného a príjemného prostredia, si uvedomujeme potrebu neustáleho vzdelávania sa v rýchlo sa rozvíjajucom odbore.  Preto sa pravidelne zúčastňujeme odborných školení, seminárov a kurzov. Ambíciou MUDr. Sajkovej Knapovej a MDDr. Miachala Petríka je stať sa uznávanými a vyhľadávanými odborníkmi poskytujúcimi všeobecné a estetické stomatologické služby tej najlepšej kvality.

Prostredie

Dentalissimo je situovaná v novovom komplexe  Eden Park. Výhodou je dostupnosť a atraktivita lokality s bezproblémovým prístupom a parkovaním.

Flexibilita
a ústretovosť

Individuálny prístup


Po dohode sa pacienti s akútnymi problémami môžu objednať na ošetrenie aj mimo ordinačných hodín. Dohoda termínov vychádza v ústrety pacientom.

Pacienti sú podrobne informovaní o potrebe a spôsobe ošetrenia a liečby. Na základe individuálnych konzultácií je  vypracovaný plán liečby šitý na mieru.

Bezbolestné ošetrenie

O zubnej ambulancii

Dentalissimo aj vďaka pokroku v oblasti anestézie poskytuje bezbolestný priebeh stomatologických výkonov.

Náš tím

Vstupné komplexné vyšetrenie


Preventívna prehliadka


Dentálna hygiena


Výplne - plomby


Endodoncia


Bielenie zubov


Ošetrenie detí


Implantáty


Protetika


Blog

Simona Fančovičová

Zubná asistentka

PONDELOK

14:00 -20:00

UTOROK

08:00 - 14:00

STREDA

08:00 - 14:00

ŠTVRTOK

14:00 - 20:00

PIATOK

08:00 - 14:00

MDDr. Mária Jurgová

Zubná lekárka