header

O ZUBNEJ AMBULANCII


Bezbolestné ošetrenie

Dentalissimo aj vďaka pokroku v oblasti anestézie sa snaží o  bezbolestný priebeh stomatologických výkonov a čo najväčši komfort pacientov.


Individuálny prístup

Pacienti sú podrobne informovaní o potrebe a spôsobe ošetrenia a liečby. Na základe individuálnych konzultácií je  vypracovaný plán liečby šitý na mieru.


Flexibilita a ústretovosť

Po dohode sa pacienti s akútnymi problémami môžu objednať na ošetrenie aj mimo ordinačných hodín. Dohoda termínov vychádza v ústrety pacientom.


Férová cena

Poskytujeme kvalitnú starostlivosť o Vaše zuby s použitím špičkových technológií. Za našou prácou si stojíme, veríme jej a ponúkame ju za rozumnú  cenu

MUDr. Miroslava Sajková Knapová

MUDr. Miroslava Sajková Knapová pochádza z Prešova. Zhodou náhod jej súkromná zubná ambulancia Dentalissimo sa nachádza na Prešovskej ulici, čo by mohlo signalizovať silné a úspešné spojenie. Veríme, že nielen pre to sa budú doktorka a jej pacienti cítiť v nových priestoroch na správnej adrese ako doma.

MUDr. Sajková Knapová vyštudovala stomatológiu na Lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Po ukončení štúdia pôsobila ako zubná lekárka v niekoľkých ambulanciách v Bratislave, kde získavala prax a cenné skúsenosti aj od viacerých skúsených stomatológov. Po 5 rokoch práce v odbore sa rozhodla pre vytvorenie vlastnej ambulancie s cieľom poskytovania odbornej pomoci vysokej úrovne.

Kvalitná estetická stomatológia

 V našej ambulancii Vám poskytujeme služby najvyššej kvality s využitím moderných technológií a materiálov. Naším cieľom je ponúkať bezbolestnú odbornú pomoc na vysokej estetickej úrovni. Okrem prípravy moderného a príjemného prostredia, si uvedomujeme potrebu neustáleho vzdelávania sa v rýchlo sa rozvíjajucom odbore. Preto sa pravidelne zúčastňujeme odborných školení, seminárov a kurzov.
Ambíciou tímu Dentalissimo  je stať sa uznávanými a vyhľadávanými odborníkmi poskytujúcimi všeobecné a estetické stomatologické služby tej najlepšej kvality

mikroskop

Náš tím     

MUDr. Miroslava Sajková Knapová

stomatologička

Lucia Arpášová

dentálna asistentka